ניקיון מוסדות ומפעלים

אנחנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" מאמינים שלכל בית עסק ומוסד ציבורי מגיעים שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה מקצועיים ומותאמים אישית, כאלו שיספקו את המענה הטוב ביותר ויאפשרו לאנשיו להתרכז בעבודה לשמה הם התגייסו. בין אם מדובר בבית ספר, חנות או משרדי חברה, אנו קודם כל מיישרים קו ומתאימים את רמת הניקיון במקום לסטנדרטים הגבוהים אותם נשמר לאורך כל הדרך. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם ויבנה עבורכם את תשלובת הפתרונות המתאימה ביותר לצרכיכם, תוך מתן מענה אישי, מוקפד ומקצועי בכל שלב.


ניקיון משרדים ובתי עסק
השמירה על סביבת עבודה נקייה ואסתטית הינה בעלת חשיבות גבוהה להבטחת הנוחות, הבריאות ויכולות הריכוז של העובדים, ותוך כך, להבטחת יעילות העבודה ואיכותה. ניקיון משרדים מבית "הברון שירותי ניקיון" כולל בניית תוכנית ניקיון שקופה ומותאמת אישית, המיושמת על ידי צוות עובדים מיומן ומסור בהתאם ללו"ז המנוהל במשרד שלכם. אנו פועלים מתוך האמונה כי בעזרת שירותי ניקיון ואחזקה איכותיים - הכוללים פיקוח, משובים אישיים ומענה מקיף, לצד גמישות, זמינות גבוהה ומענה מיידי לאירועים בלתי צפויים - יוכלו העובדים והעסק להתרכז במה שחשוב באמת מבלי שדעתם תוסח למטלות ניקיון וסדר.


ניקיון מוסדות ובתי ספר
מוסדות ציבוריים מאופיינים בתחלופה גבוהה של מבקרים, לצד אופי פעילות ייחודי לכל מקום וצורך בגמישות בהתאם לאירועים השונים במהלך השנה. בין אם מדובר במתנ"ס, בית ספר, אוניברסיטה, מוסד בריאותי או מרכז קהילתי, אנחנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" ניצור יחד איתכם סביבה נעימה, נקייה, אסתטית ובטוחה, כזו המותאמת לצרכים, לקהל ולאופי ההתנהלות במוסד שלכם. החל מבניית תוכנית שקופה ומותאמת אישית, דרך זמינות גבוהה, גמישות ומענה מיידי לאירועים לא צפויים, ועד פיקוח ומשובים אישיים באופן שוטף – אנו נפעל כל העת להבטחת שביעות רצונכם.


מענה מקצועי ומקיף לראש שקט
בכדי לספק לכם "שקט תעשייתי" ברמה הגבוהה ביותר, לרשותכם שלל שירותי ניקיון ואחזקה שיבטיחו קבלת מענה מלא ומותאם לצרכיכם -
• שירותי ניקיון מקיפים
• שירותי ניקיון בגובה
• שירותי ניהול ואחזקת מבנים
• שירותי הדברה, כולל הדברה ירוקה
• שירותי אחזקת גינות, כולל תכנון והקמה
• שיווק ואספקת ציוד נלווה, ועוד

אנו מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים על פי חוק ואף מעבר לכך, עבור כל אחד מהשירותים. זאת לצד בחירה קפדנית של אנשי המקצוע בכל מחלקה, כולם בעלי ההסמכות, הניסיון, והרישיונות הרלוונטיים, ובחירה דקדקנית לשימוש במכשור ובחומרים האיכותיים, הבטיחותיים והמתקדמים בשוק. כל זאת ועוד להבטחת קבלת תוצאות ברמות הגימור הגבוהות ביותר, כבר מהיום הראשון.
 

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים