ניקיון בתי ספר

מתוך ניסיון רב שצברנו, אנו בחברת הברון מבינים שלניקיון ישנה השפעה מרכזית על ההתנהלות השוטפת במוסדות וארגונים. ניקיון משרה תחושה נעימה ואסתטית ומשפר תפקודים שונים, מה גם שניקיון יכול למנוע בעיות תברואה ותחלואה היות והוא מונע חשיפה לחיידקים וזיהומים שונים. לכן הוא תנאי חשוב לכל מוסד ארגון או חברה.


ניקיון בתי ספר
גם במוסדות כמו בתי ספר יש חשיבות רבה לשמירה על ניקיון. בתי ספר הם מוסדות אשר יש בהם תנועה ערה של תלמידים בגילאים שונים. התלמידים שוהים בבית הספר חלק ניכר משעות היום ומאכלסים את כל חלקיו השונים, בין אם מדובר בכיתות, במסדרונות, בחצר או בשירותים.

החשיבות בניקיון בתי ספר היא כמעט מובנית מאליה, מה גם שבתי ספר, העומדים לפיקוח של משרד בריאות, חייבים לשמור על ניקיון ולהבטיח לילדים סביבה היגיינית, נקייה, אסתטית וסטרילית ולו רק בשביל לשמור על הבריאות שלהם. לשם כך, אין ספק שיש צורך לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.


הברון – חברה לניקיון במרכז העובדת עם מוסדות חינות רבים, ביניהם בתי ספר.
בחברת הברון אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי שפועלים על פי תכנית עבודה מסודרת ומותאמת אישית, תוך פיקוח קפדני על איכות והתנהלות התהליך, בכל רגע נתון. ניסיוננו המקצועי הוביל אותנו לפתח שיטות ניקיון יעילות שמקצרות את זמני הפעילות במידה מרובה. בנוסף, בחברת הברון אנו עובדים עם חומרי הניקוי הטובים ביותר שקיימים ומספקים שירותי ניקיון ברמה גבוהה.

לפרטים אודות ניקיון בתי ספר צרו אתנו קשר עוד היום, אנו זמינים 24 שעות ו - 7 ימים. מלבד ניקיון בתי ספר, אנו מספקים שירותי ניקיון נוספים כגון ניקיון משרדים המרכז, ניקיון בגובה, ליטוש ופוליש מקצועיים ועוד.

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים