ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הן מטלות שוטפות ומכבידות, המהוות לא פעם מטרד עבור הדיירים או בעלי העסק. בין אם מדובר בבניין מגורים משותף או בבניין משרדים, כאשר אחזקת המבנה וניהולו אינם נתונים בידי חברת ניהול ואחזקה מקצועית, הם עשויים בקלות להוות מקור ללחצים ומחלוקות בין יושבי הבניין, כמו גם לגזול מהם זמן יקר ואף לפגוע ביחסים, באיכות החיים ובאיכות העבודה שלהם. אנחנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" מתמחים במתן שירותי ניהול ואחזקת מבנים מקיפים ומקצועיים, שיספקו לכם מענה נרחב בהתאמה אישית, וישיבו את השלווה לבניין.


ניהול מבנים, אחזקת מבנים ומה שביניהם
שירותי ניהול ואחזקת מבנים מבית "הברון – שירותי ניקיון" כוללים מתן מענה מקיף ושוטף לכל צרכי הבניין והצרכים המשותפים של דייריו, הן בפן הניהולי והן בפן התחזוקתי.
ניהול מבנים - כולל בתוכו את ניהול וביצוע כל המשימות המוטלות בד"כ על ועד הבית - החל מאיסוף הכספים, ניהול החשבון המשותף וכינוס אסיפות הדיירים/ בעלים, דרך ביצוע תשלומי הבניין והוצאת דו"חות חודשיים ותקופתיים, ועד מעקב, פיקוח ובקרה שוטפים על טיפולי האחזקה.
אחזקת מבנים – כוללת בתוכה את כל פעולות התחזוקה הנדרשות למבנה – החל מביצוע ניקיון יסודי וכולל על בסיס קבוע, דרך עבודות חשמל, בנייה ואינסטלציה, ועד שירותי הדברה, גינון, פינוי פסולת, תחזוקת מעליות, תחזוקת מערכות חימום, הסקה ומים, ועוד.


מקצועיות חסרת פשרות – בכל תחום
צוות המומחים שלנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" מורכב מאנשי מקצוע שנבחרו בקפידה, תוך עמידה על סטנדרטים גבוהים במיוחד של מיומנות, ניסיון ותודעת שירות – כל אחד בתחומו. בין אם מדובר על שירותי הדברה, שירותי אחזקת גינות או שירותי ניקיון, בכל אחת מהמחלקות תמצאו צוות מקצועי ומוסמך, המחזיק בכל הרישיונות וההסמכות הרלוונטיים לביצוע העבודות הנדרשות, כמו גם מכשור וחומרים איכותיים מהמתקדמים בשוק. למעשה, תודות לאנשי הצוות המקצועיים שלנו, אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ניהול ואחזקת מבנים אפקטיביים, נוחים, מקיפים ואמינים, המשפרים את איכות החיים בבניין וחוסכים לדיירים מאמצים רבים וזמן יקר.


ניהול ואחזקת מבנים בהתאמה אישית
אנחנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" מאמינים במתן מענה נרחב ומותאם אישית לכל לקוח וצורך. ניהול מבנים, אחזקת מבנים ושלל השירותים הנכללים בתוכם, בנויים בצורה כזו בה תוכלו ליהנות ממגוון השירותים המקצועיים שאנו מעמידים לרשותכם בהתאם לצרכים, ללוחות הזמנים ואופי ההתנהלות בבניין שלכם. תוך בניית תוכנית שקופה ומסודרת, פיקוח מתמיד, ביצוע משובים באופן שוטף, זמינות גבוהה, גמישות ומתן מענה מיידי לאירועים בלתי צפויים – נוריד מכם את מטלות האחזקה והניהול המתישות, ונספק לכם מענה מקצועי, מוקפד ומותאם באיכות חסרת פשרות.
 

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים