הדברה ירוקה

הדברה היא פעולה המאפשרת לנו לשמור על סביבה נטולת מזיקים, ותוך כך, סביבה בריאה, אסתטית ונעימה יותר. כיום, תודות להתפתחות הטכנולוגית, ניתן לבצע הדברה מחומרים טבעיים, הנקראת הדברה ירוקה או הדברה אורגנית. מהי הדברה ירוקה, מהן היתרונות שלה ואיך כדאי להתכונן? צוות המדבירים המקצועי שלנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" איגד עבורכם את כל מה שחשוב לדעת טעם הזמנת הדברה מחומרים טבעיים.


מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה, או אורגנית, הינה שיטה המאפשרת שימוש בחומרים טבעיים שאינם כוללים התערבות כימית, שעלולה, כידוע, להוות גורם מסכן לתושבי המקום. השימוש בחומרים הטבעיים מספק קטילה נקודתית אך ורק למזיק הספציפי וגורם לו לדחייה מן הסביבה בה הוא מזיק - מבלי לפגוע בסביבה או בבעלי החיים עליהם אנו רוצים לשמור.


מאיכות החיים ועד איכות הסביבה – כל היתרונות

להדברה האורגנית יתרונות רבים על פני הדברה כימית או ריסוס, בהם:
• אפקטיבית במיוחד, לעיתים אף יותר מהדברה כימית
• החומרים הטבעיים מתפרקים מהר יותר ועדיפים לקרקע ולסביבה
• קטילה ממוקדת למזיק הרלוונטי ללא פגיעה במערכת האקולוגית כולה
• אינה מהווה סכנה לחיי אדם ו/או לחיות הבית!
• הפחתה משמעותית בתגובות האלרגניות ותופעות הלוואי (הנפוצות בהדברה כימית)
• ניתנת לביצוע מבלי לפגוע בסדר היום


איך כדאי להתכונן?

כאשר מדובר על הדברה אורגנית, בה נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, מספיק לפנות את הבית או המשרד לשעתיים, כך שניתן לבצע את ההדברה מבלי לפגוע בסדר היום. לצד זאת, טרם הגעת המדבירים מומלץ לפנות את מוצרי המזון מארונות המטבח, וכמובן, להתייעץ עם המדביר במידה וישנן הנחיות ספציפיות לסוג ההדברה הנדרש – הדברת ג'וקים, הדברת נמלים, הדברת עכברים וכו'.


הדברה ירוקה מבית "הברון - שירותי ניקיון"

אנחנו בחברת "הברון – שירותי ניקיון" מעמידים לרשותכם שירותי הדברה ירוקה, הכוללים שירותי הדברה למשרדים, לבתים פרטיים, למוסדות ציבוריים, לבתי ספר ועוד, בשימוש בחומרים ובציוד מהמתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק. צוות המדבירים שלנו הינו בעל כל ההסמכות, הביטוחים והרישיונות הרלוונטיים, לצד ניסיון וידע נרחבים בתחום, וזמין לכם לקבלת ייעוץ וליווי אישי. אנו רואים במתן מענה מקיף, מקצועי ומותאם אישית את המפתח לשירות מצוין, ולפיכך, מעמידים לרשותכם שלל שירותים נוספים, בהם שירותי ניקיון משרדים, שיווק ואספקת ציוד נלווה, שירותי אחזקת גינות ועוד, להבטחת מענה מלא לכל צורך, בכל מקום.
 

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים