אחזקת גינות

הגינה היא הפינה הירוקה שלנו במשרד, בבית או בבניין המשותף. גינה מטופחת ונעימה למראה, מפיחה חיים בכל הסובב אותה ומשרה אווירה חיובית לכל באיה. למעשה, מעבר להיותה פינת חמד המשרה שלווה ורוגע באמצע יום עבודה או מרחב טבעי לשחק, לטייל ולארח בו במהלך כל ימות השבוע - הגינה בעלת השפעה רבה על האווירה, הפנים והעיצוב של המבנה כולו.


אחזקת גינות מקצועית

אנחנו בחברת "הברון - שירותי ניקיון", מאמינים במתן שירות מלא ומקיף ללקוחותינו. בהתאם לכך, לצד שירותי ניקיון ושירותי ניהול ואחזקת מבנים מקיפים, אנו מעמידים לרשותכם מחלקת גינון המספקת שירותי אחזקת גינות מקצועיים ומוקפדים. בין אם מדובר על הקמת גינות חדשות, שיקום גינות או אחזקת גינות שוטפת, ובין אם מדובר בגינה של בניין משרדים, של מוסד ציבורי, בית ספר, בניין משותף או בית פרטי – צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם את כל הפתרונות הנדרשים ליצירת גינה איכותית המותאמת לצרכים שלכם.
בין השירותים העומדים לרשותכם:
• תכנון גינות והקמתן בליווי אדריכלי
• הקמת מערכות השקיה ממוחשבות
• עיצוב כניסות ולובי תוך שימוש בצמחייה טבעית או מלאכותית
• עיצוב גינות תוך שילוב אלמנטים דקורטיביים
• אחזקת גינות שוטפת: ניקיון, גיזום, גינון, אחזקת מערכות ההשקיה ועוד


שירותים בהתאמה אישית

לצד מתן שירותים מקיפים לכל צורך ומבנה, צוות המומחים שלנו בחברת "הברון - שירותי ניקיון", ישמח להתאים לכם את תשלובת הפתרונות המתאימה לכם ביותר. החל מתכנון הגינה והקמתה, דרך הקמת מערכות ההשקיה ושילוב אלמנטים דקורטיביים, ועד אחזקה שוטפת – בעזרת הניסיון העשיר והידע המקצועי הנרחב, אנו נתאים לכל גינה את המענה הטוב ביותר עבורה. כמו כן, נשמח להעמיד לרשותכם שלל שירותי ניקיון ואחזקה נוספים, בהם ניקיון משרדים, ניקיון בתים פרטיים, ניקיון בתי ספר ומוסדות, שיווק ואספקת ציוד נלווה, ניהול ואחזקת מבנים, ועוד - כך שתקבלו את המענה המלא והמתאים ביותר לצרכיכם.
 

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים