שירותי החברה

הברון 360 למשרד
חברת הברון מספקת שירותי ניקיון למשרדים ולעסקים פרטיים מתוך האמונה, כי ניקיון הוא תנאי הכרחי לאורח חיים בריא. על מנת לספק לכם את שירותי הניקיון הטובים ביותר, אנו מחזיקים צוות ניקיון מקצועי ושירותינו ניתנים תחת פיקוח והקפדה מהטובים בענף. כמו כן, צוות הניקיון שלנו זוכה לתנאי ההעסקה מעולים מכיוון, שאנו מודעים לעובדה שרק צוות מתוגמל כראוי יוכל לספק לכם את הניקיון האיכותי ביותר, ביעילות המקסימלית ובמהירות המרבית.

אנו מכירים בעובדה כי סביבת עבודה נקייה היא הא' ב' של משרד מצליח, היות וניקיון משפיע על תחושתם הטובה של העובדים ועוזר בהגדלת התפוקה של המשרד, באופן משמעותי. מה גם שביכולתו, להפחית את מקרי התחלואה וההיעדרות של העובדים. על מנת לספק לכם שירותי ניקיון משרדים מהטובים ביותר שקיימים, הקמנו מערך שלם, הכולל צוות מקצועי שמוכשר לכל מטרה ועבודה עם חומרי ניקוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


בין השירותים שלנו:
חברת ניקיון הברון, היא חברת ניקיון מובילה בתחומה ומחזיקה את כל הביטוחים הנדרשים לענף. ומה היתרון עבורכם? יותר לא תאלצו לחפש שירותי ניקיון שונים בין חברות ניקיון נפרדות, היות ואנחנו נעניק לכם שירותי ניקיון לכל מטרה והכל – תחת קורת גגם אחת. בין השירותים שלנו:

  • ניקיון משרדים.
  • ליטוש ופוליש מקצועי.
  • ניקיון בגובה.
  • ניקיון בתי ספר ומוסדות חינוך.
  • ניקיון לאחר שיפוץ.
  • ניהול ואחזקת מבנים.
  • הדברה ירוקה.
  • אחזקת גינות.
  • ועוד מגוון רחב של שירותים מאת צוותים ייעודיים.

בנוסף, אם הנכם זקוקים לאספקת ציוד ניקיון מתקדם למשרד, גם עבור מטרה זו אנו הכתובת שלכם.

 

שירותי ניקיון משרדים במרכז
בין מכלול השירותים שלנו, אנו מתמחים בניקיון משרדים במרכז. אזור המרכז הוא אזור מסחרי ברובו וקיימת בו תנועה בלתי פוסקת של אנשים, כלי רכז, כלי תחבורה ועוד, מה ששבתורו מוביל לריבוי גורמים מזהמים בסביבת העבודה.


אספקת ציוד וחומרי ניקיון למשרדים
בחברת הברון אנו עובדים עם ציוד ניקיון מתקדם ביותר על מנת להעניק לכם ניקיון בדרגה הקרובה לשלמות. בנוסף, אם ברצונכם לצייד את המשרד שלכם בציוד ניקיון, אנו נספק לכם את כל הציוד לו אתם זקוקים.


ברון שירותי ניקיון – חברת ניקיון במרכז
על אף שחברת הברון היא חברת ניקיון במרכז, אנו מספקים שירותי ניקיון גם בשאר רחבי הארץ, בכפוף לתנאי החברה. לכן אם הנכם מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים פנו אלינו עכשיו ותיהנו משירות ניקיון משרדים מקצועי, שיעזור להגביר את תפוקת העובדים באופן משמעותי. 

מבין לקוחותינו

 

לקוחות מרוצים

תודה רבה על השירות והיחס החם,
ניקיון המשרד מעולם לא היה שקט יותר.
תומר כהן, סלונים